Kalendarz Wypraw 2020

  Kachetia, to jeden z  najładniejszych rejonów  w Gruzji. Pankisi, to też Kachetia.

 

   W dobie COVID-19, gdzie każdy szuka spokoju, wytchnienia czy zdrowego jedzenia, wypad z nami do Pankisi jest najlepszym wyborem.

 Kistów do czystości w domach, obejściach, lasach , pasterskich szałasach i górach, nie trzeba przekonywać. Ona zawsze tutaj była. Dolina swoim położeniem odizolowana jest od reszty Gruzji. Teraz jest to zaletą. Dzięki temu, odwiedzając nas masz gwarancję bardzo dobrze spędzonego czasu.

 

   Jesteśmy jedyną agencją górsko-turystyczną, która organizuje wyjścia z przewodnikami Kistami i przewodnikiem z Polski.  Dołącz do  z naszych  trekkingów w grupach otwartych . 

 

Sezon 2020

Trekking z Pankisi do Tuszetii Tutaj

Trekking z Pankisi do Chewsureti. Tutaj

Trekking Trzy Doliny: Pankisi. Juta. Truso.  Tutaj

Hiking Szczytami Wokół Pankisi. 2,4 lub 7 dni Tutaj

   Jeśli masz grupę min, 6 osób, napisz do nas. Zorganizujemy dla Was  kilkudniowy pobyt w dolinie lub trekking z Pankisi do Tuszetii i Chewsureti lub hiking  szczytami wokół Pankisi - nowość w naszej ofercie 2020.

  W tym sezonie, ze względu na komfort i bezpieczeństwo, rezygnujemy z trekkingu w Swanetii.       Uznaliśmy, że zapewnienie spokoju i komfortu naszym uczestnikom wypraw, jest dla nas najważniejsze. Swanetia pojawi się w naszym kalendarzu w sezonie 2021.

IMG_9901 2.JPG

CAUCASUS X-TREK Pankisi LLC.

Pankisi Valley, Jokolo, Akhmetis Raioni

GEORGIA

caucasusxtrek@gmail.com

Tel PL +48 606 966 334

Tel GE +995 599 803 998

 

© 2017-2020 by Caucasus X-Trek Pankisi

Proudly created with Wix.com